Alterum Kancelaria Odszkodowawcza

to projekt, skupiający ludzi, którzy od kilkunastu lat zajmują się rynkiem ubezpieczeń.

Nasza grupa składa się z doświadczonych i posiadających odpowiednią wiedzę osób, których pasją jest chęć ciągłego ulepszania i poprawiania jakości świadczonej (wykonywanej) na co dzień pracy (pomocy). Spektrum Naszej działalności obejmuje wszelkie szkody, począwszy od komunikacyjnych, a kończąc na tych dotyczących odszkodowań związanych z umowami o produkty inwestycyjne połączone z ubezpieczeniem.

W trakcie ostatnich piętnastu lat Nasi współpracownicy pomagali poszkodowanym w szeregu postępowań i uzyskali łącznie odszkodowania w kwotach liczonych w milionach złotych.

Dzięki współpracy z profesjonalnymi podmiotami świadczącymi usługi prawne, takimi jak Kancelarie Radcowskie i Kancelarie Adwokackie, jakość świadczonych przez nas usług spełnia wszelkie standardy, pozwalające należycie świadczyć dla Państwa pomoc.

Każda sprawa jest dla nas kwestią odrębną i indywidualną, podchodzimy do nawet najbardziej zawiłych zdarzeń z pełną ambicją, mając na uwadze dobro i szacunek dla Naszego Klienta. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, w niektórych zaś przypadkach - gdy uczestnikami są obcokrajowcy - również za granicą.

Projekt i realizacja Internet-media.pl